Ładowanie...

Wykorzystaj dobrze przestrzeń wybierając meble na wymiar

Przeglądasz katalogi z meblami i nie możesz znaleźć nic interesującego? A może urządzane wnętrze ma nietypowe wymiary i ciężko dopasować do niego meble? To znak, że pora pomyśleć o meblach na wymiar. One z pewnością spełnią wszelkie wymagania.

Projekt to podstawa

Wykonując meble na wymiar, należy zacząć od projektu. Meble powinny być zaprojektowane w taki sposób, by spełniały oczekiwania oraz by były jak najbardziej funkcjonalne. Szczególnie ważne jest to przy projektowaniu mebli kuchennych na wymiar. Dzięki indywidualnym rozwiązaniom cała przestrzeń nawet niewielkich pomieszczeń zostanie wykorzystana. W zależności od naszych preferencji możemy zaprojektować dodatkowy blat roboczy w postaci wyspy, dużą ilość szuflad czy koszy cargo.

Stylistyka

Meble kuchenne na wymiar powinny przede wszystkim nam się podobać. Jest to inwestycja prawdopodobnie na kilkanaście najbliższych lat, więc powinniśmy nasz wybór dobrze przemyśleć. Dużą popularnością wciąż cieszą się białe kuchnie. Są one neutralne i ponadczasowe. Będą pasować w zależności od wybranych frontów do stylu angielskiego czy skandynawskiego. Coraz więcej osób decyduje się natomiast na fronty w kolorze drewna oraz czarne blaty. Ten wybór idealnie sprawdzi się w industrialnych wnętrzach. Wśród wybieranych kolorów często pojawia się również: szary, beż oraz czerń.

Umiejscowienie AGD

Decydując się na meble na wymiar mamy możliwość umiejscowienia sprzętów AGD w sposób ergonomiczny. Nie tylko tyczy się to wysokości umiejscowienia takich sprzętów jak piekarnik, ale mamy możliwość zmiany wysokości blatów roboczych, czy zawieszenia górnych szafek.

Trwałość

Ze względu na zastosowane materiały oraz wysoką jakość wykonania meble kuchenne na wymiar posłużą nam przez długi czas. Chociaż koszt wykonania mebli na wymiar jest wyższy niż standardowych modeli, to jednak meble na wymiar posiadają dużo więcej zalet. Przede wszystkim są wykonane na nasz indywidualny projekt. Dlatego cieszą się one coraz większą popularnością. Pełną ofertą mebli na wymiar znaleźć można na przykład na stronie https://www.fabrykamebli.pl/.

Artykuł partnera

Zobacz
TOP