Ładowanie...

Oprawa pracy magisterskiej

Ukończenie studiów to bardzo ważny moment w życiu każdego studenta. Zwieńczeniem jego ciężkiej pracy jest praca magisterska. Kiedy wszystkie przypisy zostały już sprawdzone, a bibliografia i spis treści uzupełnione, pozostaje tylko wydrukowanie i oprawa pracy magisterskiej. Od tego jak będzie się prezentowała w dużej mierze zależy przebieg obrony. W jaki sposób możesz oprawić swoją pracę i ile za to zapłacisz? Poniżej znajdziesz wszystkie istotne informacje związane z oprawą Twojej pracy.

Jak oprawić pracę dyplomową?

Kiedy Twoja praca magisterska jest gotowa, czujesz się bardzo dumny. Nic w tym dziwnego – masz za sobą dużo ciężkiej pracy! Jest więc oczywiste, że chcesz, aby prezentowała się jak najlepiej. Co więcej, gotowy dokument nie będzie przecież jedynie ozdobą Twojej półki i pamiątką ze studenckich czasów. Będzie Ci również towarzyszył podczas bardzo ważnego wydarzenia – obrony pracy magisterskiej. Dlatego oczywiście jest dla Ciebie bardzo istotne jak będzie wyglądać. Choć liczy się Twoja wiedza i zawartość pracy, w tym przypadku nie sprawdzi się przysłowie o nie ocenianiu książki po okładce. Elegancka oprawa pracy magisterskiej ma bardzo duży wpływ na ocenę komisji egzaminacyjnej. Istnieje wiele możliwości oprawy pracy dyplomowej. Możesz zdecydować się na laminowanie, bindowanie metalowe, plastikowe lub spiralne, a także termobindowanie oraz zszywanie. Do wyboru masz również rodzaj okładki – miękką, lub twardą. Ta druga jest zazwyczaj wykonywana z tworzywa skóropodobnego w kolorze czarnym, niebieskim, zielonym lub bordowym. Jeżeli decydujesz się na twardą okładkę, możesz również wybrac kolor grawera – przeważnie jest on złoty, albo srebrny. Możesz więc wybrać sposób oprawy, który będzie ci się podobał najbardziej.

praca magisterska

Cena oprawy pracy magisterskiej

Cena oprawy pracy dyplomowej zależy w dużym stopniu od opcji oprawy, jakie wybierzesz oraz od ilości stron. Dobrym rozwiązaniem jest wydruk i oprawa pracy w jednym miejscu. Po pierwsze zaoszczędzisz czas i unikniesz niewygodnego przenoszenia luźnych kartek, a po drugie bardzo często możesz w takiej sytuacji liczyć na różnego rodzaju rabaty. Często drukarnie proponują również zniżki dla studentów, zwłaszcza w okresie obrony prac dyplomowych. Przeważnie drukarnie wyceniają pracę dyplomową w całości, wraz z wydrukiem oraz oprawą. Ceny zaczynają się od około 18złotych netto w wydruku standardowym. Jeżeli nagli Cię czas, możesz zdecydować się na wydruk ekspresowy, choć wiąże się to oczywiście z dodatkowymi kosztami. Najwygodniejszym sposobem jest przesłanie do wybranej drukarni całego pliku do wydruku i odbiór gotowej pracy.

Oprawa prac magisterskich w Krakowie

Kraków to od lat miasto studentów, dlatego znajduje się tutaj oczywiście ogromna ilość miejsc, gdzie możesz wydrukować swoją pracę. Oprawę pracy dyplomowej mają często w swojej ofercie również punkty ksero znajdujące się w pobliżu uczelni. Szukaj sprawdzonego i polecanego miejsca, które ma w swojej ofercie profesjonalną oprawę prac magisterskich. Nie powierzysz przecież byle komu jednego z ważniejszych dokumentów w Twoim życiu. Drukarnia Lobos.promo oferuje oprawę pracy magisterskiej na najwyższym poziomie. Złożenie zamówienia odbywa się przez strnę internetową i jest bardzo szybkie i proste. Firma Lobos wyróżnia się profesjonalizmem i dokładnością realizacji zleceń. To drukarnia, której możesz zaufać w kwestii oprawy pracy dyplomowej. Tobie pozostaje już tylko zrobić świetne wrażenie i obronić swoją pracę!

Zobacz
TOP