Ładowanie...

Niewidziana od dłuższego czasu Amber Heard wyglądała szykownie na wybiegu wieży Eiffla. Gwiazda wybrała pudrowo-błękitny look

Amber Heard była obecna na pokazach na wybiegu L'Oreal podczas Paryskiego Tygodnia Mody. Gwiazda wyglądała olśniewająco w efektownej stylizacji, która podkreśliła jej piękny wygląd. Więcej: https://spokeo.pl/

Pokaz mody L'Oreal odbył się w niedzielę, 3 października podczas Paryskiego Tygodnia Mody. Francuska firma wybrała trzy ambasadorki, które będą reprezentować markę. Obok Helen Mirren i Camili Cabello pojawiła się dawno niewidziana gwiazda - Amber Heard. Gwiazda mocnym krokiem przeszła po wybiegu i zachwyciła publiczność elegancką kreacją.

Dawno niewidziana Amber Heard na pokazie mody w Paryżu

Amber Heard miała na sobie sukienkę w niebieskim kolorze z charakterystycznymi frędzlami na ramionach. Ze strojem kontrastował mocny makijaż, który podkreślił jej urodę. Wyróżniała się wśród innych modelek na wybiegu.

Zobacz więcej: Amber Heard

Johnny Depp wciąż walczy z Amber Heard

rozwód

Przypominamy, że o Heard i Johnnym Deppie znów zrobiło się ostatnio głośno. Kłótnia między parą, która rozstała się w 2016 roku, trwa do dziś. Aktor w rozmowie z "Polityką" opowiedział o swoim konflikcie z byłą żoną, a także o niesprawiedliwej reakcji środowiska filmowego.

Depp zakwestionował uczciwość Heard, twierdząc, że jego była żona otrzymała pieniądze w ramach umowy rozwodowej. Zgodziła się przekazać te pieniądze na cele charytatywne, czego prawdopodobnie nie zrobiła. Depp twierdzi, że siedem milionów dolarów nigdy nie trafiło do American Civil Liberties Union i Children's Hospital Los Angeles, mimo że od ich rozwodu minęło już pięć lat. Jeśli to prawda, Heard może grozić nawet kara więzienia.

Więcej na: https://spokeo.pl/plotki/

Zobacz
TOP